Często zadawane pytania – Grzałka H+h

Instrukcja do grzałki H+H w formie pliku PDF znajduje się TUTAJ

Instrukcję użytkowania możesz zobaczyć również w formie wideo – TUTAJ

Tak, teoretycznie możesz zamontować grzałkę w pozycji pionowej choć nie będzie to praktyczne w użyciu. Do montażu pionowego polecamy grzałkę H+ zobacz informację TUTAJ

Dobór grzałki odbywa się na podstawie mocy grzejnika aluminiowego/kolumnowego oraz na podstawie pojemności wody.
Właściwy dobór przedstawia poniższa tabela:

Dobór Grzałki H+h

W przypadku grzejnika aluminiowego należy kierować się mocą cieplną grzejnika (dla typowych grzejników aluminiowych o wysokości 500-600mm przyjmuje się 60-70W grzałki na 1 moduł)

Tak, sterownik grzałki H+h jest obracany. Jest możliwość montażu z lewej lub z prawej strony grzejnika.

W przypadku regulacji temperatury wody zakres regulacji to 20-65C. Dla regulacji temperatury powietrza (po sparowaniu z pilotem H+R) jest możliwość sterowania temperaturą powietrza w pomieszczeniu, w zakresie 0-35C.

Funkcja Turbo (proste grzanie, suszenie) to funkcja pozwalająca na zaprogramowanie pełnego grzania grzałki (utrzymywania temperatury wody na poziomie 65C) przez okres 1, 2 lub 3 godzin. Aby włączyć tryb Turbo wystarczy przytrzymać dolny lub górny przycisk sterownika grzałki (lub pilota) przez 3 sekundy. Nastaw b1 oznacza Turbo włączone na 1 godzinę, b2 – na 2 godziny, b3 – na 3 godziny, a b0 wyłącza tryb Turbo. Po zadanym czasie (1, 2 lub 3 godzinach) grzałka powraca do temperatury zadanej wcześniej.

Tak, pilota można dokupić i sparować do pracy z grzałką w dowolnym czasie. W tym celu prosimy o kontakt ze sprzedawcą lub z producentem (www.heatpol.pl)